KONST / Litografier / Färglitografi 14632011
nr 1463 2011
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 108/325. Färglitografi, bildmått: 30x22cm, oramat löst blad, yttermått inklusive ram: 49x38cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:20:44
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
25 apr